2019 Yılı İçin Monokromatik Erkek Kombin Önerileri

2019 Yılı Monokromatik Erkek Kombin Önerileri2018 yılında erkek kombin önerileri ve yeni moda hakkında bir yazı yazdım ve en popüler yazılardan biri oldu ve bu yüzden 2019 için herkesin işine yarayacak güzel bir yazımızla sizlerleyim.

Bu yıl pek çok kötü erkek moda stili var; bu yazıda bunlara odaklanmadık. Bu makalede bugün kendinizi öz güvenli hissedeceğiniz moda trendlerine odaklanıyoruz.


Monokromatik Erkek Stili

Öncelikle nedir monokromatik ?

Monokromatik tek rengin tonlarından oluşan giyimlerdir.

Monokromatik kıyafetler, erkek giyiminde oldukça az kullanılır. Sadece giyim stilini kolaylaştırmakla kalmaz, güzel görünümde de sizi en üst noktalara çıkartır. Bence daha fazla erkek monokromatik estetiğini denemekten faydalanmalı.Monokromatik Elbiseler Nasıl Tercih Edilmeli?

İyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız ilk gri tonlarını kullanabilirsiniz, çünkü gri renk kombinler mutlaka her erkeğin dolabında hali hazırda bulunur. Bir diğer kombin rengi ise kesinlikle krem, bej ve beyaz renkleridir.

Monokrom, tüm giysilerin aynı renkte olması gerektiği anlamına gelmez. Aynı rengin farklı tonları veya bir birine yakın renkler olabilir. 

Örneğin, açık mavi renkte bir pantolon ile koyu lacivert bir çeket giydiniz. Hala tek renkli, fakat bu ton farkı sizi görsel olarak ilgi çekici gösteriyor.Bir diğer örnek ise yukarıdaki gördüğünüz kombin. Göründüğü üzere siyah bir pantolon, ceket ve farklı bir tonlarda balıkçı yaka boğazlı bir kazak gerçekten mükemmel bir görünüm katmış.


Yorum Gönder

0 Yorumlar